ODZIEŻ WWE - World Wrestling Entertaiment

ODZIEŻ WWE, KOSZULKI,SPODENK,CZAPKI,WISIORY,OPASKI ITD

ODZIEŻ WWE - World Wrestling Entertaiment Jest 32 produktów.

Podkategorie

 • JOHN CENA

   John Felix Anthony Cena (ur. 23 kwietnia 1977 w West Newbury) – amerykański wrestler, raper[1] oraz aktor. Członek federacji WWE(World Wrestling Entertainment).

  ODZIEŻ SPORTOWA WWE  Z SERII JOHN CENA

 • CM PUNK

  Phillip Jack Brooks, znany jako CM Punk (ur. 26 października 1978) – amerykański profesjonalny wrestler, walczący w World Wrestling Entertainment w rosterze RAW

  .ODZIEŻ SPORTOWA WWE  Z SERII  CM PUNK

 • RANDY ORTON

  Randal Keith Orton


  znany jako Randy Orton (ur. 1 kwietnia 1980 w Knoxville) – amerykański wrestler. Najbardziej znany z występów w World Wrestling Entertainment w brandzie WWE SmackDown!, którego członkiem był do 2013 roku. Należał do grup: „Evolution”, „Rated RKO” i „The Legacy”. Orton jest najmłodszym w historii zdobywcą tytułuWWE World Heavyweight Championship. Okazjonalnie zajmuje się aktorstwem

 • THE SHIELD

  The Shield was a professional wrestling stable in WWE, which consisted of Dean AmbroseSeth Rollins and Roman Reigns. The group debuted on November 18, 2012, at the Survivor Series pay-per-view.

 • STING

  Steve James Borden,

  znany jako Sting (ur. 20 marca 1959 w Omaha) – amerykański wrestler. Pracował niedawno, w federacji TNA. Zadebiutował w World Wrestling Entertainment podczas gali PPV Survivor Series 24 listopada 2014 roku.

  Karierę wrestlera rozpoczął na początku lat 80. XX wieku w Californii w Power Team USA. Występując w federacji Universal Wrestling Federation, wraz z Rickim Steinerem, zdobył pasy Tag Team. Pozostał w World Championship Wrestling po wykupieniu UWF pod koniec 1987 i zdobył pas NWA World Heavyweight Title. W następnym miesiącu rozpoczął feud z Lexem Lugerem, z którym zaprzyjaźnił się, i niedługo później stworzył Tag Team.

 • THE ROCK

  Dwayne Douglas Johnson, znany też jako The Rock (ur. 2 maja 1972 w Hayward) – amerykański aktor i wrestler, samoańskiego pochodzenia. Występuje w World Wrestling Entertainment

  Jego ojciec, Rocky, był profesjonalnym wrestlerem, dzięki czemu młody Dwayne często podróżował. Cała rodzina Dwayne’a jest związana z tym sportem: walczył jego dziadek Peter Maivia, jego wujkowie – Afa i Sika (z Wild Samoans), kuzyni Samu, YokozunaFatuAfa. Na studiach The Rock trafił do drużyny footballowej, z którą odnosił spore sukcesy, jednak kontuzja pleców przekreśliła jego szanse w NFL. Podpisał trzyletni kontrakt z ligą kanadyjską, lecz odszedł po roku i poszedł w ślady ojca. Jako wrestler startował w lidze USWA pod imieniem Flex Kavanah, jego pierwszym sukcesem było mistrzostwo drużynowe (razem z Bretem Sawyerem). W 1996 Flex przeniósł się do WWF i zmienił imię na Rocky Maivia. Trafił tu do drużyny The Nation of Domination, której wkrótce stał się liderem (już pod imieniem The Rock)

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów